ТЯГОВИЙ АКУМУЛЯТОР АКБ CHILWEE 6-DZF-12

ТЯГОВИЙ АКУМУЛЯТОР АКБ CHILWEE 6-DZF-12

ТЯГОВИЙ АКУМУЛЯТОР АКБ CHILWEE 6-DZF-12 від компанії Інтернет - магазин мотоблоків, «Мотоднепр» - фото 1
1 713 ₴
В наявності

Доставка

 СамовивізБезкоштовно
 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Дніпро

Опис

Стара ціна: 2500 грн  Нова ціна: 1713 грн

Тягова АКБ CHILWEE 6-EVF-12.2

Тяговий акумулятор (ємність 12 Ач, напруга 12 В) виробляється за технологією використання гелеподібного електроліту і рекомендований для техніки на електричній тязі. Електроліт у згущеному стані, завдяки чому батарея більш стійка до температурного впливу і глибоких розрядів. Цей тип АКБ вирізняється підвищеним числом циклів заряд-розряд: понад 400 при DOD (глибині розряду) 80%. Пластини тягового акумулятора забезпечені більш щільним активним матеріалом, завдяки цьому вони стійкі до глибоких розрядів і не втрачають ємність. Тяговий акумулятор 6-EVF-12.2 застосовується в різній техніці з електродвигунами. Корпус виконаний з ударостійкого ABS пластику і надійно герметизований. 

Основна відмінність гелевого акумулятора полягає в його особливій будові. У гелевих акумуляторах сепаратор, що розділяє свинцеві пластини, являє собою силікагель. Ним повністю заливається простір між свинцевими пластинами під час виробництва оного. Після застигання силікагель стає твердою речовиною, яка має величезну кількість пор, що утримують електроліт. Через те, що силікагель повністю заповнює порожній простір між свинцевими пластинами, їхнє осипання практично неможливе, а як наслідок - закорочування і вихід з ладу теж малоймовірні. Таким чином, такий тип тягових АКБ є довговічними і надійними.

1. Гелеподібний електроліт повністю усуває таку поширену проблему як витікання. Це робить батареї безпечнішими в експлуатації, вони здатні витримувати значні вібрації та більш стійкі до пошкоджень.

2. Гелевий акумулятор абсолютно позбавлений недоліків, що властиві кислотним акумуляторам. Розкладання кислоти в таких батареях не відбувається, а відповідно відсутній такий процес як сульфатація (процес кристалізації сірчаної кислоти), тому катодні та анодні пластини не руйнуються з часом.

3 Акумулятори з гелеподібним електролітом показують високу ефективність роботи навіть у позаштатному режимі роботи.  Це дає змогу з легкістю експлуатувати їх за високих (до +50°C) і низьких (до -35°C) річних температур, без втрати продуктивності та без істотної шкоди самим батареям.

4. Гелеві акумулятори набагато менше страждають від глибокого розряду, особливо якщо він короткочасний. Річ у тім, що їхній електроліт перебуває в так званому "зв'язаному" стані, через що під час розряду він не випаровується, як це часто буває в кислотному акумуляторі. Відповідно не відбувається корозії решітки акумулятора і він служить набагато довше.

5. Через те, що в гелевих акумуляторах використовується спеціальний активний матеріал, їхня ємність набагато більша, ніж у кислотних або AGM акумуляторах. Ба більше, ємність інших акумуляторів знижується з часом, тоді як ємність акумуляторів з гелевим електролітом збережеться дуже довго. Особливо яскраво цей ефект помітний після тривалої експлуатації.

6. Такі акумулятори можна без проблем використовувати в безпосередній близькості від чутливих електроприладів.

7. У них відсутнє газовиділення, що дає змогу уникнути втрати щільності електроліту та збільшити термін експлуатації батареї.

Розмір (В/Ш/Д), см 15,1/99/97
Напруга, В 12
Ємність, А·год 12
Маса, кг 3,88
Матеріал пластин свинцево-кальцієвий сплав
Тип електроліту необслуговуваний, кислотний електроліт знаходиться в гелеподібному стані
Матеріал корпуса ABS пластік

Характеристики

Виробник
AGM