Перфоратор акумуляторний Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine

Перфоратор акумуляторний Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine

Перфоратор акумуляторний Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine від компанії Інтернет - магазин мотоблоків, «Мотоднепр» - фото 1
3 229 ₴
В наявності

Доставка

 СамовивізБезкоштовно
 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Дніпро
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Опис перфоратора акумуляторного Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine

Гарантія високої якості

Перфоратор акумуляторний Vitals Master ARa 1618 — 2P SmartLine — високоякісний напівпрофесійний інструмент. Призначений для:

- пророблення отворів з використанням ударної дії в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті;

- довбання, розколювання та розпушення не надто міцних матеріалів — бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;

- свердління отворів без ударної дії в металі, кераміці, різних синтетичних матеріалах;

- загвинчування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та гайок) з використанням спеціальних насадок (біт).

Для удару використовується пневматичний механізм. Сердечник за допомогою перехідної ударної маси передає удар на свердло, піку або долото. Зворотний рух робочого елемента відбувається за рахунок пружних властивостей оброблюваного матеріалу. Тому отвори в цеглі, бетоні, природному камені перфоратор проробляє значно ефективніше, ніж ударний дриль.

Модель має ергономічну форму.

Ще більш зручним інструмент робить портативність внаслідок відсутності електричного кабелю: живлення здійснюється від акумулятора.

Інструмент ідеально годиться для використання в побуті.

На акумуляторний перфоратор Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine встановлена гарантія 36 місяців.

Велика сила удару, допоміжне руків’я

Досить потужний двигун дає велику енергію удару — 1,2 Дж. Для зручності роботи перфоратор оснащений додатковою прогумованою рукояттю.

Дві функції, SDS Plus

Перфоратор може працювати в двох режимах:

- свердління;

- удар-свердління.

Режим «свердління» призначений для пророблення отворів без ударної дії, наприклад в металі, деревині. «Свердління з ударом» застосовується для роботи з цеглою, бетоном, природним каменем, асфальтом.

Режими роботи встановлюються за допомогою перемикача, розташованого на лівій бічній поверхні інструменту.

Перфоратор оснащений патроном стандарту SDS Plus. Він дає швидку фіксацію та зміну оснащення. У внутрішній частині патрона є спеціальні кульки. Коли оснащення вставляється в перфоратор, його напрямні пази переміщаються по кульках, і ті забезпечують правильне положення оснащення. А коли робочий елемент вставлений до упору, кульки входять закриті пази хвостовика та надійно фіксують його.

Дві швидкості обертання шпинделя

Відмітна особливість перфоратора Vitals Master ARa 1618 — 2P SmartLine — наявність двох швидкостей обертання шпинделя. На малій швидкості досягається максимальний обертальний момент, а на високій — максимальна швидкість обертання. Це дає змогу обрати оптимальний режим роботи інструменту.

Реверс, покажчик напрямку обертання шпинделя

Функція «реверс» допоможе швидко та легко витягти робочу оснастку з глибокої свердловини, а також скористатися агрегатом для викручування шурупів та болтів. Перемикач з покажчиком напрямку ходу розташований неподалік від клавіші увімкнення перфоратора.

Багата комплектація

У комплекті поставки є додатковий свердлильний патрон, допоміжне руків’я, набір свердел, обмежувач глибини, керівництво з експлуатації та пакувальна коробка.

Серія SmartLine

У конструкції акумуляторного перфоратора Vitals Master ARa 1618-2P SmartLine застосований принцип уніфікації. Живлення дає літій-іонна батарея напругою 18 В — та ж, що і для решти інструментів лінійки SmartLine торгової марки Vitals. Істотна перевага серії — в тому, що один комплект (блок живлення і акумулятор) може постачати енергією різні садові та господарські інструменти. Уніфікація сприяє економії коштів покупця.

Характеристики

Код товару
000120270
Виробник
VITALS
Патрон
SDS-plus
- дерево
20
- бетон
10
Кількість функцій
2
Швидкість холостого ходу, об хв
0-300 / 0-1000
Робоча вага, кг
1,72
- метал
10
Напруга акумулятора, В
18
Сила удару, Дж
1,2
Частота ударів, 1 хв
5000
Габаритні розміри упаковки, мм
320 х 100 х 221
Вага нето брутто, кг
1,8 / 2,4