Почвофреза Wirax 1,6м

Почвофреза Wirax 1,6м від компанії Інтернет - магазин мотоблоків, «Мотоднепр» - фото 1
50 000 ₴
Немає в наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Дніпро
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Почвофреза (роторний культиватор) застосовується для ретельної підготовки ґрунту під овочеві та зернові культури. Фреза ґрунтообробна використовується як під час оброблення важких запливних ґрунтів, так і після прибирання грубостібельних культур і коренного поліпшення кормових угідів. Робочі органи фрези — пластинчасті ножі, закріплені на обертових валах.

Ґрунтофреза створює оптимальну щільність ґрунту завдяки високому ступеню подрібнення, підвищує її біологічну та біохімічну активність, що сприяє підвищенню врожайності різних культур.
Агрегати такого типу використовуються для освоєння залижних земель, покритих густою рослинністю, для оброблення пласту багаторічних трав, полів після прибирання кукурудзи, високостебельних культур або хлібів, а також для закладення високостебельних сидератів. У цих складних умовах застосування фрези гарантує подрібнення рослинних залишків і їхнє інтенсивне перемішування з ґрунтом за невеликої глибини оброблення від 5 до 15 см.
Отже, використовуючи культиватор, Ви зможете занурювати, обробляти землю, формувати грядки. За один прохід відбувається фрезерування, перемішування, кроіння, вирівнювання ґрунту, а також закладення органічних добрив у ґрунт. Використання культиватор допомагає позбутися бур'янів і шкідників.

Це обладнання не укомплектується карданними валами.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Основні
Виробник   Wirax
Країна виробник Польща
Глибина оброблення 60-150 мм мм
Додаткові характеристики
Ширина оброблення 1,6 м
Кількість ножів 48 шт.
Продуктивність 0,2-0,7 Га/час
Потрібні оберти ВОМ 540 об/хв
Робоча швидкість 5-7 км/год.
Необхідна потужність трактора 40 л.с.
Розміри агрегату 2,0 х 1,40 х 0,93 м
Вага 300

Характеристики

Виробник
Wirax
Дивіться також